Biuro Karier
Politechniki Lubelskiej

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Webdeveloper - PHP/Python
Numer referencyjny 135IT/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia praca w IT
Branża IT
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 20.09.2024
Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

Zakres Obowiązków

  • Ciągły rozwój wiedzy z zakresu wybranych najnowszych technologii IT, języków Programowania, Framework-ów, Machine Learningu oraz AI,
  • Praca nad stałym rozwojem Platformy Mebway,
  • W zależności od potrzeb i posiadanych umiejętności praca nad rozwojem Konfiguratora 3D/AR/VR, platformy E-commerce opartej na Magento 2, systemu ERP opartego na Odoo Erp,
  • Praca nad rozwojem, poprawą i testowaniem poszczególnych modułów wchodzących w skład systemu,
  • Pozostałe obowiązki poboczne, typu: Przygotowywanie Środowiska, Tworzenie Kopii Zapasowych i wiele innych wg potrzeby,
  • Wsparcie pozostałych działów Firmy, lub Partnerów Mebway,

Wymagania

  • Najważniejszą cechą każdego kandydata  jest umiejętność szybkiej i stałej nauki, zarówno w pracy jak i poza nią – jest to dużo ważniejsze niż posiadane doświadczenie,
  • Wiedza z zakresu IT oparta na Pasji,
  • Znajomość w stopniu co najmniej podstawowym języków: PHP, Python, JavaScript,
  • Posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu działania frameworków typu Magento lub Odoo – w przypadku braku spełnienia tego warunku – konieczne jest nabycie podstaw jeszcze przed rozpoczęciem pracy,
  • Dobra znajomość języka Polskiego, Angielskiego
  • Otwartość, Dokładność i Pozytywne Podejście

Pracodawca oferuje

  • Umowa o Pracę lub Kontrakt B2B, Możliwa praca w trybie Hybrydowym oraz Zdalnym

Dokumenty aplikacyjne CV należy przesłać za pomocą adresu email rekrutacja@mebway.pl

Mebway
ul. Fabryczna 2/3.6
20-301 Lublin
Nip: 7132879636

Politechnika Lubelska posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod następującym numerem: 973

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17