Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Staż w Dziale Inżynieringu
Numer referencyjny 91St/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia staż
Branża budowa maszyn lotnictwo mechanika
Ważne do 25.10.2024
Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) podkarpackie
Miasta Rzeszów

O firmie

EME Aero jest spółką dwóch wiodących firm lotniczych, Lufthansa Technik AG (50%) i MTU Aero Engines AG (50%). Ta wspólna inicjatywa zaowocowała pomysłem stworzenia jednego z najbardziej zaawansowanych dostawców usług remontowych silników dla najnowszej generacji motoreduktorów turbowentylatorowych z serii Pratt & Whitney PW1000G. Najnowocześniejszy zakład znajduje się w Polsce, w Jasionce, niedaleko Rzeszowa. Zakład rozpoczął działalność w styczniu 2020 roku. Pełna gotowość operacyjna planowana jest na 2026 rok, a roczna zdolność produkcyjna wyniesie ponad 450 wizyt warsztatowych. Nowo powstałe centrum będzie zatrudniać ponad 1000 wykwalifikowanych pracowników.

Zakres obowiązków

  • wdrażanie zmian procesowsch związanych z konfiguracją silnika
  • wdrażanie zmian procesowych związanych z aktualizacją książki serwisowej silnika
  • wsparcie Inżynierów ds. Wsparcia Produkcji przy bieżących obowiązkach
  • przygotowanie i aktualizacja kart operacyjnych dla procesów montażu/demontażu i wyważania

Wymagania

  • dostępność w wymiarze 100 – 120 godzin w miesiącu
  • status studenta
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i zaangażowanie
  • obsługa Excela
  • znajomość rysunku technicznego

Pracodawca oferuje

  • miejsce stażu: Jasionka k. Rzeszowa
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • elastyczny czas pracy – możliwość dostosowania grafiku do planu zajęć
  • stałe wsparcie mentorskie
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej
  • Interns EMEetings, czyli unikatowe warsztaty dla stażystów
  • partnerskie relacje oraz pracę w przyjaznej, sprzyjającej współpracy atmosferze
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia od praktyków z branży lotniczej

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać przez stronę internetową.

EME Aero Sp. z o.o.
ul. Jasionka 949
36-002 Jasionka
Nip: 5170385680