Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Asystent projektanta branża drogowa
Numer referencyjny 68D/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia praca dodatkowa/czasowa
Branża budownictwo budownictwo drogowe
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 31.10.2024
Województwo(a) dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

O firmie

Biuro projektów drogowych MS ROADWAY Sp. z o. o.

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie rysunków Auto CAD

Wymagania

  • Dobra znajomość Auto CAD

Pracodawca oferuje

  • Pracę zdalną
  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres e-mail: p.majder@wp.pl

MS ROADWAY Sp. z o. o.
ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa
Nip: 5214060953