Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Specjalista/tka ds. marketingu
Numer referencyjny 105SO/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (ogólna)
Branża IT marketing
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 30.09.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

Zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie contentem – na potrzeby social media oraz SEO – od planowania, po tworzenie angażującej treści, grafik lub zdjęć oraz publikację
  • Optymalizacja treści pod kątem SEO, analiza wyników i wprowadzanie usprawnień
  • Monitorowanie trendów w content marketingu i wdrażanie nowych pomysłów
  • Rozwój e-mail marketingu
  • Wdrażanie nowych rozwiązań, mających na celu zwiększenie sprzedaży
  • Wspieranie zespołu w codziennych obowiązkach – m.in. tworzenie raportów, analiz, udział w „burzach mózgu”, zamawianie materiałów promocyjnych, tworzenie innych materiałów marketingowych zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem

Wymagania

  • Min. 2 lat doświadczenia w marketingu-Doświadczenia w prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych (głównie LinkedIn oraz Facebook) – mile widziane portfolio-Angielskiego na poziomie min. B2 (część tekstów będzie tworzona w języku angielskim)
  • Dobrej znajomości zasad SEO i Google Analytics
  • Znajomości Canvy
  • Prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość środowiska WordPress
  • Umiejętność obsługi programów graficznych z pakietu Adobe
  • Doświadczenie z narzędziami do e-mail marketingu
  • Umiejętność zarządzania kampaniami Google Ads

Wymagania

  • Pasjonat marketingu z lekkim piórem i głową pełną pomysłów
  • Mistrz słowa, dla którego pisanie to przyjemność, nie obowiązek
  • Osoba, która dobrze czuje się z językiem angielskim i chce go wykorzystywać w codziennej pracy
  • Entuzjasta nowych technologii, który korzysta z możliwości AI
  • Osoba z wyczuciem estetyki, która zwraca uwagę na szczegóły

  • Pracę pełną wyzwań, gdzie nuda to słowo nieznane-Niekorporacyjną atmosferę
  • Realny wpływ na rozwój firmy - Twoje pomysły są dla nas na wagę złota
  • Możliwość ciągłego rozwoju - dofinansujemy szkolenia, które Cię interesują
  • Szeroki pakiet benefitów - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży, bezpłatny parking, imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Stabilność zatrudnienia w firmie, która odnosi sukcesy na rynku polskim i globalnym i nie zwalnia tempa – Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa to tylko niektóre tytuły, które zdobywamy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy – rozpoczynamy między 7:00 a 8:00

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@centro-chem.pl

Centro-chem sp. z o.o. sp.k.
Turka 141B
20-258 Lublin
Nip: 7132339236