Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Specjalista/tka ds logistyki i zamówień
Numer referencyjny 110SO/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (ogólna)
Branża HR
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 28.10.2024
Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) podkarpackie
Miasta Krosno

O firmie

Merkury Market to sieć sklepów zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych. Obecnie prowadzi 69 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji i Czech, oraz 7 sklepów internetowych. Wyróżnia się szerokim asortymentem, niskimi cenami i profesjonalną obsługą. Jest firmą o międzynarodowym zasięgu, w której docenia się zaangażowanie pracowników i daje im możliwość rozwoju.

Zakres obowiązków

  • samodzielne i kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • redagowanie i publikacja ogłoszeń o praceaktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, w tym umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • prawo jazdy kat B

Pracodawca oferuje

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres e-mail: kariera@merkurymarket.pl

Merkury Market Sp. z o.o. sp.k.
ul. Bieszczadzka 31
38-400 Krosno
Nip: 6942255436