Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Specjalista ds. Marketingu i Promocji
Numer referencyjny 111SO/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (ogólna)
Branża grafika inżynieria multimediów marketing zarządzanie
Wymiar etatu niepełny etat, zdalnie
Ważne do 19.10.2024
Województwo(a) dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

O firmie

Firma szkoleniowa LabMasters zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. marketingu i promocji.

Misją firmy jest tworzenie i wdrażanie wydajnych metod kształcenia, których priorytetem jest przekazywanie wiedzy o efektywnej pracy z danymi, niezależnie od używanego oprogramowania.

Zakres obowiązków

  • tworzenie i realizacja przyjętych planów działań marketingowych i promocji
  • nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy oraz utrzymywanie relacji (przedsiębiorstwa, uczelnie, inne instytucje publiczne, samorządy, stowarzyszenia, fundacje)
  • organizacja, koordynowanie udziału i reprezentowanie firmy na wydarzeniach (targi pracy,
    warsztaty promocyjne itp.)
  • kształtowanie wizerunku firmy oraz działań promocyjnych poprzez tworzenie treści w kanałach
    społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Google, TikTok, Instagram) i w newsletterze
  • redagowanie ofert szkoleniowych i korespondencja z partnerami biznesowymi
  • redagowanie tekstów reklamowych (copywrighting)
  • aktywne poszukiwanie nowych kanałów promocji
  • tworzenie prostych grafik i filmików promocyjnych w wybranym programie graficznym
  • analiza danych z GA4 oraz Meta Business
  • współtworzenie strategii dla kampanii Google Ads
  • tworzenie opisów aplikacji na stronę
  • współpraca w zakresie tworzenia strategii SEO

Wymagania

Idealny kandydat:

  • jest zainteresowany/ma doświadczenie w następujących dziedzinach: zarządzanie, marketing, reklama, grafika, media społecznościowe
  • jest kreatywny, pomysłowy, z własną inicjatywą i energią do pracy
  • jest staranny, uporządkowany, odpowiedzialny
  • łatwo nawiązuje kontakty (networking)
  • ma wiedzę nt. funkcjonowania mediów społecznościowych (Facebook, Google+, YouTube, Linkedin, Instagram)
  • jest dyspozycyjny i elastyczny
  • potrafi zarządzać czasem
  • terminowo realizuje projekty

  • elastyczne godziny pracy – około 10-20 godzin tygodniowo (w zależności od intensywności prac),
  • pracę zdalną – pracujesz tam, gdzie Ci najwygodniej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość odbycia bezpłatnych szkoleń z analizy danych w programach Excel, VBA, R, SQL, Python, BI, Agile
  • wdrożenie w pracę z narzędziami Google, Facebook i profesjonalnym mailingiem,
  • zdobycie doświadczenia w innowacyjnym startupie działającym na rynku Data Science,
  • możliwość realizowania własnych pomysłów i realnego wpływu na działania firmy,
  • możliwość rozszerzenia współpracy o merytoryczne wsparcie szkoleń i projektów analitycznych

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz krótki list motywacyjny) należy przesłać na adres e-mail: pcwiakowski@labmasters.pl, z dopiskiem: oferta pracy + twoje Imię Nazwisko.

W treści maila prośba o zawarcie następującej informacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych
oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

LabMasters Sp. z o.o.
ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
Nip: 5261036904