Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Specjalista ds. logistyki - praktyki
Numer referencyjny 51P/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia praktyki
Branża logistyka
Ważne do 30.09.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

O firmie

Simba Group Sp. z o.o. - producent placów zabaw, siłowni oraz street workout.

Zakres obowiązków

  • obsługa pakietu MS Office

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

Pracodawca oferuje

  • praktyki bezpłatne w ramach nabrania doświadczenia

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres e-mail: potri_ponikowski@simba.pl

SIMBA Group Sp. z o.o.
Zimna 15
20-204 Lublin
Nip: 9462647108