Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Specjalista - branża elektryczna
Numer referencyjny 370S/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (inżynier)
Branża elektrotechnika elektryka energetyka
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 11.10.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

O firmie

Specjalista - branża elektryczna znajduje się w Wydziale Inwestycji Sojuszniczych i Programowych w Rejonowym Zarządzie Infrastruktury w Lublinie
ul. Lipowa 1a, 20-020 Lublin

Zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentów i danych niezbędnych do przeprowadzenia procedur przetargowych na opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej oraz robót budowlanych,
  • opracowywanie programów inwestycji,
  • sprawdzanie dokumentacji projektowo kosztorysowej jej zgodności z umową i kompletności,
  • wykonywanie czynności służących realizacji inwestycji budowlanych
  • koordynacja działań osób współdziałających w ramach danego przedsięwzięcia,
  • prowadzenie bieżącego monitoringu postępu realizacji inwestycji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie na kierunku elektrycznym, elektrotechnicznym lub elektroenergetycznym,
  • znajomość ustaw: Prawo budowlane, Prawo zamówień publicznych,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność redagowania pism i prowadzenia korespondencji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność, rzetelność i sumienność przy realizacji powierzonych zadań,
  • dobra organizacja pracy.

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę na okres próbny – 3 miesiące
  • wymiar etatu - 1/1
  • liczba godzin w tygodniu - 40
  • wynagrodzenie miesięczne brutto od 4 840 zł + 10% stałej premii + dodatek stażowy

Dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny) należy przesłać na adres e-mail: rzilublin.wkia@ron.mil.pl z dopiskiem: nabór na stanowisko specjalista - branża elektryczna lub na adres: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Lublinie

dodatkowe informacje –  Szef Wydziału ppłk Marek ŻUK
w godz. 7-15 (pon.-piątek)  pod nr tel. 261-182-260.

Planowany termin zatrudnienia od dn. 01.09.2024 r.

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Lublinie
ul. Lipowa 1a
20-020 Lublin
Nip: 7120105082