Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Serwisant maszyn bowlingowych
Numer referencyjny 8UC/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa cywilnoprawna (dzieło, zlecenie)
Branża budowa maszyn mechanika mechatronika
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 27.09.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

O firmie

Masters Bowling&Bilard - Klub z kręglami i stołami bilardowymi. Pub sportowy.

Zakres obowiązków

  • Serwis i naprawa maszyn bowlingowych

Wymagania

  • Majsterkowanie, zdolności manualne

Pracodawca oferuje

  • Umowę zlecenie

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres e-mail: klubmasterslublin@gmail.com

Masters Bowling & Bilard
al. Spółdzielności Pracy 36
20-147 Lublin
Nip: 9461562657