Biuro Karier i Współpracy
z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Przedstawiciel handlowy ds. OZE
Numer referencyjny 290S/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (inżynier)
Branża administracja obsługa klienta OZE
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 26.05.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

O firmie

Firma By Energy Solutions zajmujemy się ekologicznymi rozwiązaniami dla domów jednorodzinnych. Wykonuje usługi związane z systemami ekologicznymi oraz systemami odnawialnych źródeł energii od początku narodzin tej branży w naszym kraju.

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż pomp ciepła, kotłów, dociepleń oraz wszystkich pozostałych rozwiązań z programu Czyste Powietrze.
  • Obsługa Klienta.

Wymagania

  • Wcześniejsze doświadczenie w branży OZE.
  • Samochód oraz prawo jazdy.
  • Chęć do pracy.

  • Bardzo wysokie wynagrodzenie wahające się od 5 do 15 tys. złotych, im więcej sprzedasz tym więcej zarobisz, nie ma górnej granicy.
  • Jesteśmy ogólnopolską firmą, możesz do nas dołączyć na terenie całej Polski, z każdego miasta.
  • Dużo benefitów, awanse i super zespół. Praca z perspektywami na przyszłość.
  • Ruchome godziny pracy.
  • Zgrany i młody zespół.
  • Najlepsze ceny sprzedaży na rynku.
  • Pełne WSPARCIE techniczne.
  • Szkolenia: (wstępne, produktowe, sprzedażowe).
  • Możliwość AWANSOWANIA w strukturach sprzedaży oraz do innych działów.
  • Stałą współpracę i gwarantowane zarobki na wysokim poziomie!
  • Zamknięty system informatyczny do generowania ofert.
  • DOSTĘP do kredytów ratalnych „od ręki”!
  • NAJLEPSZE oferty leasingu.

Kontakt z firmą:

tel: +48 667 733 300 lub e mail: a.siemionek@byenergysolutions.pl

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres e-mail: a.siemionek@byenergysolutions.pl lub przez stroną internetową.

By Energy Solutions Sp. z o.o. Oddział w Lublinie
ul. Witosa 16
20-315 Lublin
Nip: 9691616061