Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Projektant Szaf Automatyki
Numer referencyjny 445S/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (inżynier)
Branża automatyka
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 09.10.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin, Świdnik

O firmie

LEVEL WORK to nowoczesna, dynamicznie rozwijającą się agencja rekrutacyjna i pracy tymczasowej. Wyróżnia się spośród innych organizacją, elastycznością oraz wysoką jakością świadczonych usług.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie szaf automatyki zgodnie z wytycznymi i standardami
  • Nadzór oraz wsparcie techniczne dla działu produkcji
  • Dobór odpowiednich podzespołów oraz kontrola zamówień w dziale zaopatrzenia
  • Możliwe wyjazdy na budowy w celu przeprowadzenia oględzin

Wymagania

  • Biegła znajomość środowiska ACAD
  • Umiejętność obsługi programów PC Schematic, Word, Excel
  • Uprawnienia SEP E
  • Prawo jazdy kat. B
  • Minimum 1 rok doświadczenia w projektowaniu układów automatyki lub produkcji rozdzielni
  • Gotowość do przeszkolenia w zakresie obsługi dedykowanych programów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy warsztatowej

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio u pracodawcy
  • Premie świąteczne oraz uznaniowe
  • Benefity po okresie wdrożenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 (po wdrożeniu możliwość pracy hybrydowej)

Jeśli jesteś osobą z pasją do automatyki i szukasz stabilnej pracy z możliwością rozwoju, dołącz do zespołu!

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać przez stronę internetową (Świdnik)  lub przez stronę (Lublin)

LEVEL WORK Sp. z o.o.
ul. Grochowska 306/308, budynek E (3 piętro)
03-840 Warszawa
Nip: 5242842797