Biuro Karier
Politechniki Lubelskiej

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Praktyki w Dziale Szkoleń i Komunikacji Wewnętrznej
Numer referencyjny 4P/2024/2025
Rodzaj zatrudnienia praktyki
Branża administracja
Wymiar etatu praktyki
Ważne do 31.12.2024
Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

Zakres obowiązków

  • Przegląd rynku w poszukiwaniu szkoleń i trenerów zewnętrznych;
  • Pomoca w tworzeniu i przygotowywaniu materiałów szkoleniowych;
  • Pomoc przy organizacji realizacji projektów szkoleniowych i komunikacyjnych;
  • Wsparcie Działu w bieżących działaniach szkoleniowych i komunikacji wewnętrznej;
  • Przygotowywanie raportów i analiz na rzecz Działu;
  • Archiwizacja dokumentacji szkoleniowej

Wymagania

  • Jesteś studentem/tką lub absolwentem/tką;
  • Masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • Cechujesz się dobrą organizacją pracy

Pracodawca oferuje

  • Możliwość odbycia praktyk w dużej, ogólnopolskiej firmie;
  • W czasie praktyki możesz liczyć na pomoc i wsparcie opiekuna praktyk;
  • Sam ustalasz swój grafik, tak aby nie kolidował z Twoim planem zajęć;
  • Otrzymujesz realną szansę na zatrudnienie po praktykach

Dokumenty aplikacyjne CV należy przesłać za pomocą linku https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a9f760416d774aa3beac01b768d7297b

STOKROTKA Sp. z o.o.
ul. Projektowa 1
20-209 Lublin
Nip: 7121008323

Politechnika Lubelska posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod następującym numerem: 973

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17