Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Pracownik montażu
Numer referencyjny 63D/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia praca dodatkowa/czasowa
Branża lotnictwo produkcja
Wymiar etatu Praca dodatkowa/czasowa
Ważne do 25.09.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Świdnik

Zakres obowiązków

  • Montaż części i podzespołów
  • Obróbka detali
  • Praca z instrukcją
  • Obsługa podstawowych elektronarzędzi

Wymagania

  • Gotowość do nauki i rozwoju
  • Zdolności manualne
  • Mile widziana ogólna wiedza techniczna

  • Zatrudnienie w firmie produkcyjnej będącej liderem branży lotniczej na Lubelszczyźnie
  • Umowę o pracę (stawka składa się z podstawy 4850 zł brutto + premia regulaminowa 790 zł brutto.Łącznie na start maksimum 5640 zł brutto)
  • Możliwość dodatkowego zarobku – extra płatne nadgodziny dla chętnych!
  • Komfortowe warunki zatrudnienia przy nowoczesnych maszynach
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę po okresie wdrożeniowym!
  • Bezstresową, sprawną rekrutację i wdrożenie do pracy – wsparcie ze strony konsultanta Manpower w całym procesie i w trakcie zatrudnienia
  • Darmowy parking dla pracowników
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Firma nie wymaga doświadczenia.

CV należy wysyłać na adres mailowy: jaroslaw.zajac@manpower.pl

ManpowerGroup Sp. z o. o.
ul. Prosta 68
00-838 Warszawa
Nip: 5262493733