Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Pracownik ds. technicznych
Numer referencyjny 103St/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia staż
Branża budownictwo
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 07.10.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Świdnik

O firmie

Przedsiębiorstwo Komunalne Pegi mek Sp. z o.o. to spółka zajmująca się min. zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi, budynkami i lokalami gminnymi.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie KOB zarządzanych nieruchomości,
  • przygotowywanie umów z wykonawcami na prace remontowe,
  • prowadzenie korespondencji z wykonawcami,
  • utrzymywanie kontaktów z zarządami wspólnot mieszkaniowych,
  • dokonywanie oględzin nieruchomości

Wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo ogólne

Pracodawca oferuje

  • umowę o staż na okres 3 miesięcy

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres e-mail: lokale@pegimek.swidnik.pl

Przedsiębiorstwo Komunalne Pegi mek Sp. z o.o.
Al. Lotników Polskich 5
21-040 Świdnik
Nip: 7130207884