Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Pracownik biurowy w Urzędzie Wojewódzkim
Numer referencyjny 104St/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia staż
Branża administracja
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 23.09.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

Zakres obowiązków

  • wykonywanie obowiązków biurowych
  • obsługa interesantów
  • archiwizacja dokumentów
  • pomoc urzędnikom w ich codziennych obowiązkach.

Wymagania

Wymogiem wobec kandydatów jest orzeczenie o niepełnosprawności o stopniu co najmniej umiarkowanym, taki jest wymóg projektu "ADEPT+" finansowanego przez PEFRON, w którym stażyści wezmą udział.

  • staż w Urzędzie Wojewódzkim przy ul. Spokojnej przez 3 miesiące z możliwością zatrudnienia
  • wynagrodzenie w kwocie 2000zł netto.

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres e-mail: jakubrasinski1@gmail.com lub dzwonić pod numer: 883563865

El Ka Sp. z o. o.
ul. Długa 5/93
20-346 Lublin
Nip: 7123392515