Biuro Karier
Politechniki Lubelskiej

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Pomocnik w dziale elektryków
Numer referencyjny 3D/2024/2025
Rodzaj zatrudnienia praca dodatkowa/czasowa
Branża automatyka elektrotechnika mechatronika
Wymiar etatu praca dodatkowa/czasowa
Ważne do 15.01.2025
Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

Zakres obowiązków

  • Wspomaganie elektryków-automatyków w zapewnianiu właściwej pracy części elektrycznej maszyn produkcyjnych i innych urządzeń
  • Wspomaganie elektryków-automatyków w nadzorowaniu instalacji elektrycznej infrastruktury budynku
  • Wspomaganie elektryków-automatyków w wykonywaniu czynności przeglądowych, naprawczych oraz diagnozowaniu usterek w instalacjach elektrycznych oraz szafach sterowniczych
  • Wspomaganie elektryków-automatyków w wykonywaniu instalacji elektrycznych, sterujących, oświetleniowych.
  • Wspomaganie elektryków-automatyków w raportowaniu zdarzeń zmianowych

Wymagania

  • Student/Studentka I lub II stopnia lub Absolwent/Absolwentka kierunków Mechatronika, Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika lub pokrewne;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Dyspozycyjność min. 30 h tygodniowo;
  • Umiejętności organizacyjne

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez agencję pracy na 3 miesiące (z możliwością przedłużenia),
  • Zdobywanie praktycznej wiedzy i umiejętności w międzynarodowej firmie;
  • Możliwość nauki od specjalistów;

Dokumenty aplikacyjne CV należy przesłać za pomocą linku https://randstadpl.traffit.com/public/form/a/9da6f9d711b7a199a6575f7c3bb6fbc83859556b62344d3d

Randstad Polska Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Nip: 5222450829

Politechnika Lubelska posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod następującym numerem: 973

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17