Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Pomocnik elektryka
Numer referencyjny 5D/2024/2025
Rodzaj zatrudnienia praca dodatkowa/czasowa
Branża elektryka
Wymiar etatu praca dodatkowa/czasowa
Ważne do 31.12.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

Zakres obowiązków

  • wykonywanie podstawowych prac elektrycznych
  • podawanie monterowi potrzebnego sprzętu i zapewnienie łatwego dostępu do potrzebnych materiałów
  • odpowiedzialność za ilość i rodzaj zużytych produktów
  • pomoc przy wykonywaniu instalacji elektrycznej oraz montażu oświetlenia, gniazdek i rozdzielnic
  • prace w wykopach ziemnych
  • przeciąganie i układanie kabli oraz pomoc przy ich prefabrykacji
  • przeprowadzanie testów w zakresie wykonywanych zleceń
  • instalowanie oraz uruchamianie urządzeń elektrycznych i maszyn
  • pomoc przy obsłudze sprzętu elektrycznego
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • pracowitość i uczciwość
  • dyspozycyjność
  • podstawowa wiedza z zakresu elektryki
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie

Dokuemnty aplikacyjne CV należy przesłać za pomoca adresu emailhr@domatiq.pl

Domatiq Sp. z o.o.
al. Kraśnicka 31 lok. 504
20-718 Lublin
Nip: 7123396022