Nazwa stanowiska Płatny Staż w Dziale Controllingu Korporacyjnego
Numer referencyjny 102St/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia staż
Branża controlling finanse
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 03.10.2024
Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) śląskie
Miasta Częstochowa

O firmie

ZF jest globalną firmą technologiczną dostarczającą systemy do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i technologii przemysłowej, umożliwiając mobilność nowej generacji. ZF pozwala pojazdom widzieć, myśleć i działać. W czterech obszarach technologicznych: kontroli ruchu pojazdu, zintegrowanego bezpieczeństwa, zautomatyzowanej jazdy i mobilności elektrycznej, ZF oferuje kompleksowe rozwiązania produktowe i programowe dla uznanych producentów pojazdów i nowo powstających dostawców usług transportowych i mobilności. ZF elektryfikuje szeroką gamę typów pojazdów. Dzięki swoim produktom firma przyczynia się do redukcji emisji, ochrony klimatu i zwiększenia bezpiecznej mobilności.

Zatrudniając około 165 000 pracowników na całym świecie, firma ZF odnotowała sprzedaż w wysokości 43,8 mld euro w roku podatkowym 2022. Firma posiada 168 zakładów produkcyjnych w 32 krajach.

Zakres obowiązków

  • Wsparcie procesów controllingowych, związanych z raportowaniem, planowaniem i analizą;
  • Przygotowanie raportów i dokumentów rozliczeniowych, związanych z procesem zamknięcia miesiąca;
  • Wsparcie w procesie migracji zadań controllingowych z innych jednostek (zakres globalny);
  • Fakturowanie transakcji intercompany.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – preferowane kierunki finansowe;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2) warunek konieczny;
  • Chęć rozwoju w obszarze finansów i controllingu;
  • Podstawowa znajomość obsługi programu MS Excel;
  • Ponadto cenimy: zdolności analityczne, dobrą organizację pracy, umiejętność pracy w grupie i zaangażowanie.

Pracodawca oferuje

  • 15-miesięczny program stażowy w oparciu o umowę o pracę;
  • Zatrudnienie w globalnej korporacji w międzynarodowym środowisku;
  • Pracę w systemie hybrydowym;
  • Możliwość szybkiego rozwoju;
  • Program wdrożenia i szkoleń dla nowego pracownika.

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać przez stronę internetową.

Zf Automotive Systems Poland sp. z o.o.
ul. Legionów 63
42-202 Częstochowa
Nip: 5730105234