Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Operator Maszyn Cnc
Numer referencyjny 441S/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (inżynier)
Branża inżynieria produkcji
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 02.10.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

Zakres obowiązków

  • Praca na 3 lub 5 osiowych frezarkach CNC;
  • Przeprowadzanie kontroli jakości wykonanych części;
  • Obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych (suwmiarka, kątomierz);
  • Odpowiedzialność za powierzony materiał i narzędzia;
  • Konserwacja obsługiwanych maszyn.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na maszynach CNC (mile widziane dłuższe doświadczenie przy pracy z maszynami 3- i 5-osiowymi, wówczas wynagrodzenie zasadnicze jest wyższe od początku trwania stosunku pracy);
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Umiejętność prawidłowego doboru parametrów do obróbki;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziani również studenci Politechniki studiujący zaocznie, dyspozycyjni czasowo, którzy chcą zdobywać swoje pierwsze doświadczenie w branży konstrukcyjno-produkcyjnej w przemyśle lotniczym.

Pracodawca oferuje

  • Dwuzmianowy system pracy;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie do ustalenia w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.

Jeśli opisany zakres obowiązków wydaje Ci się atrakcyjny i dopasowany do ciebie, ale chcesz bliżej poznać i zrozumieć specyfikę opisanego stanowiska pracy to prosimy, wyślij swoje CV na adres: KONTAKT@LUBHUNTERS.PL

CV prosimy wysyłać z załączeniem klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę Katarzyna Jośko LUBHUNTERS, ul. Szafranowa 21/2, 20-810 Lublin dla celów prowadzenia aktualnej rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania w kolejnych naborach prowadzonych przez Katarzynę Jośko LUBHUNTERS przez okres najbliższych 12 miesięcy.
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi ofert pracy z wykorzystaniem podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu.

LUBhunters
ul. ks. Popiełuszki 11
20-052 Lublin
Nip: 7122792158