Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Oględziny pojazdów na aplikacji mobilnej
Numer referencyjny 57D/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia praca dodatkowa/czasowa
Branża motoryzacja obsługa klienta
Wymiar etatu niepełny etat
Ważne do 30.09.2024
Województwo(a) dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

O firmie

DEKRA w Polsce to część założonego w 1925 roku, międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie. W Polsce działa od ponad 20 lat.
Jest wiodącym dostawcą usług dla biznesu. Zapewnia bezpieczeństwo we wszystkich branżach, przeprowadzając audyty, oceny, inspekcje i nadzory techniczne oraz ekspertyzy rzeczoznawcze. Bada wyroby i nadzoruje inwestycje. Certyfikuje systemy zarządzania i wspieramy rozwój personelu. Praca w biurach głównych we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie oględzin pojazdów na aplikacji mobilnej DEKRA

Wymagania

  • status ucznia lub studenta;
  • posiadanie środka lokomocji (samochód, motocykl, etc.);
  • znajomość budowy pojazdów;
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista;
  • komunikatywność

  • szkolenia w zakresie oględzin pojazdów wg metodologii DEKRA z wykorzystaniem aplikacji mobilnych DEKRA
  • elastyczne godziny pracy, pozwalające połączyć naukę z pracą (praca poniedziałek-piątek) z podawaniem godz. dyspozycyjności w aplikacji mobilnej,
  • atrakcyjne warunki finansowe (od 85 zł / 1 oględziny pojazdu) *)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w zakresie oględzin pojazdów przydatne w pracy jako rzeczoznawca samochody, doradca techniczny w serwisie, diagnosta samochodowy perspektywę rozwoju zawodowego i możliwości współpracy z DEKRA jako rzeczoznawca samochodowy (B2B)
  • pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się organizacji

*) kwota netto dla statusu studenta/ucznia do 26 lat; średni czas trwania oględzin 1 poj. 45-60 min.; w zleceniu zawarty limit 30 km (tam i z powrotem); każdy kolejny km: 1,15 zł/km; koszt dojazdu liczony wg pętli: START - Oględziny 1.poj. – Oględziny 2.poj – Oględziny 3.poj.-….- KONIEC; dla zleceń oględzin grupowych: od 2 poj. w tym samym miejscu - osobny cennik

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać przez stronę internetową.

DEKRA Polska Sp. z o.o.
ul. Konstruktorska 12A
02-673 Warszawa
Nip: 5222511608