Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Oferta stażu/praktyk OUR FUTURE FOUNDATION
Numer referencyjny 3P/2024/2025
Rodzaj zatrudnienia praktyki
Branża marketing
Wymiar etatu praktyki
Ważne do 15.11.2024
Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) mazowieckie
Miasta Warszawa

Osoby zainteresowanej nauką, która chce zdobyć doświadczenie w projektowaniu graficznym, tworzeniu treści na social media oraz pracy marketingowej. Wymagamy własnego sprzętu i podstawowego portfolio z pracami, które udało Ci się stworzyć do tej pory.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie materiałów wizualnych do mediów społecznościowych, stron internetowych i innych kanałów komunikacji zgodnie z wymaganiami
  • Wspieranie w promocji projektów
  • Utrzymanie i aktualizacja materiałów w zasobach
  • Proste zadania copywritingowe

Pracodawca oferuje

  • Wstęp na największe wydarzenia biznesowo-edukacyjne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dołączenie do społeczności studentów najlepszych uniwersytetów na świecie
  • Biuro w centrum Warszawy oraz dostęp do prywatnego studia nagraniowego
  • Współpracę z międzynarodowymi brandami m.in. TikTok, Jeronimo Martins.
  • Młody, energiczny i ambitny zespół
  • Umowa staż/praktyki (bez wynagrodzenia)
  • Zaświadczenie odbycia praktyk/stażu
  • Stacjonarnie/hybrydowo w Warszawie lub zdalnie

Aby aplikwoać
1. Wyślij CV i portfolio na adres: [mek@off.org.pl]Z
2. Firma zaprasza Cię na rozmowę kwalifikacyjną
3. Decyzja oraz feedback od rekrutera

Do CV należy załączyć klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Fundacja OUR FUTURE FOUNDATION
ul. Inżynierska 4
81-512 Gdynia
Nip: 5862352018