Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Młodszy specjalista ds. szkoleń
Numer referencyjny 98SO/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (ogólna)
Branża marketing obsługa klienta sprzedaż zarządzanie
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 15.09.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

O firmie

Od 1976 roku SAVICKI tworzy wyjątkową biżuterię, w której przenosi to co ulotne w ponadczasową doskonałość. Umiejętni łączy rzemiosło i sztukę, podkreślając ponadprzeciętność piękna w każdym produkcie.

W związku z dynamicznym rozwojem marki SAVICKI poszukuje energicznej i doświadczonej osoby na osoby na stanowisko Trener Sprzedaży, który będzie odpowiadać za rozwój umiejętności sprzedażowych zespołu oraz wdrażanie nowych pracowników w standardy firmy.

Jeśli masz pasję do sprzedaży i edukacji a także potrafisz motywować i inspirować innych, SAVICKI zaprasza do aplikowania!

Zakres obowiązków

  • Wsparcie w prowadzeniu szkoleń z zakresu sprzedaży, produktów oraz komunikacji z klientem,
  • Stała współpraca z zespołem sprzedażowym (online i offline),
  • Współprowadzenie w prowadzeniu coachingów, bieżące wsparcie indywidualne doradców klienta,
  • Analiza wyników sprzedażowych, ocena jakości rozmów i monitoring
    wdrażanych zmian a także przygotowywanie raportów odnośnie wyników,
  • Współpraca z managerem zespołu w celu identyfikacji obszarów do doskonalenia, badanie potrzeb szkoleniowych oraz wspólne opracowywanie strategii rozwoju,
  • Tworzenie materiałów szkoleniowych.

Wymagania

  • Pierwsze doświadczenie w opracowywaniu i prowadzeniu szkoleń oraz procesów wdrożeniowych,
  • Umiejętność przekazywania wiedzy i udzielania feedbacku,
  • Znajomość technik sprzedaży, zagadnień z zakresu psychologii sprzedaży,
  • Nastawienie na cel i efekty,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Umiejętność analizy wyników sprzedażowych i wyciągania wniosków,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Pracodawca oferuje

  • Rekrutację zdalną,
  • Umowę o pracę/ Umowę zlecenie/ Kontrakt B2B,
  • Stabilizacę,
  • Rozwój zawodowy,
  • Elastyczny grafik pracy,
  • Pracę stacjonarną/hybrydową,
  • Wsparcie zespołu, bezpośredni kontakt niezależnie od stanowiska.

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać przez stronę internetową.

SAVICKI 1976 sp. z o.o.
ul. Gorzowska 2a
65-127 Zielona Góra
Nip: 9731046027