Biuro Karier
Politechniki Lubelskiej

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Młodszy specjalista ds. obsługi klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności
Numer referencyjny 101SO/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (ogólna)
Branża obsługa klienta
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 30.09.2024
Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

Zakres obowiązków

  • wycena zleceń zgodnie ze standardami firmy, utrzymywanie kontaktu z klientami biura (telefon, e-mail),
  • aktywne poszukiwania wykonawców zleceń (Google, portale specjalistyczne),
  • koordynacja procesu zleceń (od przyjęcia zlecenia przez przekazywanie zleceń do realizacji tłumaczom po przekazywanie gotowego tłumaczenia klientowi),
  • wystawianie faktur oraz paragonów,
  • wykonywanie podstawowych zadań biurowych, takich jak skanowanie, archiwizacja oraz listowna wysyłka dokumentów, tworzenie i obsługa arkuszy kalkulacyjnych,
  • rekrutacja/obsługa praktykantów,
  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji przetargowej.

Wymagania

  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • pro aktywności i zaangażowanie, z czasem umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji i brania odpowiedzialności,
  • wysokia kultura
  • pasowanie do wartości: https://euroalphabet.eu/o-nas/
  • biegła obsługa komputera, Internetu, poczty,
  • praktyczna znajomości Microsoft Word, Excel,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie,
  • dobra organizacja pracy własnej i terminowości,
  • bezbłędna komunikacja mailowa.

Pracodawca oferuje

  • stałe wynagrodzenie na umowie o pracę oraz prowizję, dzięki której zarobisz proporcjonalnie do twoich wyników sprzedażowych i 14 dni płatnego urlopu w roku.
  • na rok 2024: około 4300 zł brutto / miesiąc,
  • pracę stacjonarną/hybrydową lub zdalną praca stacjonarna w biurze (Lublin) w ergonomicznych warunkach (regulowane biurko, wygodny fotel, laptop z dodatkowym monitorem),
  • bardzo dobrze wyposażony pokój socjalny;
  • stałe godziny pracy 8.00-16.00;
  • stabilne zatrudnienie - firma poszukuje osoby do stałej współpracy;
  • karnet 100 zł miesięcznie na kartę sportową;
  • praca z ambitnym zespołem w przyjemnej rodzinnej atmosferze;
  • przyjazny proces wprowadzenia do pracy i dedykowany opiekun, który odpowie na każde pytanie;
  • praca jest przyjemna, firma korzysta z intuicyjnych narzędzi: Missive (współdzielona poczta z możliwością komentarzy i przypisywania maili), Google Dysk, autorskie prosty w obsłudze CRM do zarządzania zleceniami, autorska aplikacja Subtiled.com do tworzenia napisów, prosty CAT
  • wsparcie doświadczonych kolegów koleżanek; firmowa baza wiedzy.

Dokuemnty aplikacyjne CV oraz orzeczenie o niepełnosprawności należy przesłać za pomocą adresu email biuro@euroalphabet.pl

EUROALPHABET.EU sp. z o.o.
ul. Aleksandra Świętochowskiego 4
20-467 Lublin
Nip: 9462697075

Politechnika Lubelska posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod następującym numerem: 973

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17