Biuro Karier i Współpracy
z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Młodszy programista testów automatycznych
Numer referencyjny 102IT/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia praca w IT
Branża IT Java programowanie
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 30.06.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

O firmie

Asseco Business Solutions S.A. to wiodący polski producent rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw. Rozwój Firmy opiera się na nowoczesnych technologiach oraz wiedzy wybitnych specjalistów. W całej Polsce zatrudnia ponad 1100 pracowników, wdraża swoje systemy w czołowych firmach z różnych branż w ponad 50 krajach.
Zatrudnienie w firmie mogą znaleźć zarówno eksperci posiadający doświadczenie zawodowe, jak i osoby dopiero rozpoczynające karierę. Asseco Business Solutions S.A. tworzy przyjazną atmosferę sprzyjającą nauce i wymianie doświadczeń.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie i utrzymanie testów automatycznych systemów Mobile Touch.
  • Udział w planowaniu testów.
  • Tworzenie scenariuszy testowych i przygotowywanie dokumentacji.
  • Analiza i raportowanie wyników testów.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka Java.
  • Znajomość platformy Selenium.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.
  • Kreatywność, umiejętność szukania skutecznych rozwiązań.

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych.
  • Zainteresowanie tematyką CI/CD.
  • Znajomość technologii HTML.
  • Znajomość zagadnień bazodanowych MS SQL.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę, pełny etat.
  • Stabilność i długofalowe zatrudnienie – jesteśmy solidną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudniani w oparciu o Umowę o pracę. Proponujemy także współpracę w ramach B2B.
  • Zależy nam na Twoim zdrowiu i bezpieczeństwie – możesz skorzystać ze specjalnych pakietów ubezpieczeń na życie i prywatnej opieki medycznej.
  • Wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch – wspieramy aktywność fizyczną poprzez dostęp do kart FitProfit oraz firmowe drużyny sportowe.
  • Nasza firma to ludzie – ich pasje, plany, rozwój i potrzeby - organizujemy kursy językowe, szkolenia z kompetencji miękkich oraz dofinansowujemy inne formy zdobywania wiedzy.
  • Wiemy jak ważny jest work-life balance – oferujemy dofinansowanie wakacji dla Ciebie oraz Twoich dzieci. Możesz także skorzystać z firmowych przyczep kempingowych zlokalizowanych we Włoszech i w Chorwacji.
  • Dbamy o nasze relacje poza godzinami pracy – organizujemy spotkania integracyjne oraz pikniki rodzinne.
  • Dajemy Ci komfort – w naszych biurach każdy ma swoją przestrzeń, pracujemy z zespołem w wydzielonych pokojach, a jeśli potrzebujesz chwili odpoczynku możesz skorzystać z naszego chill room’u.
  • Pomagamy i chętnie angażujemy się w akcje charytatywne - wydarzenia sportowe, zbiórki świąteczne dla dzieci i dorosłych oraz pomoc schroniskom.

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać przez stronę internetową.

Asseco Business Solutions S.A.
ul. Konrada Wallenroda 4c
20-607 Lublin
Nip: 5222612717