Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Młodszy konsultant ds. wsparcia IT
Numer referencyjny 136IT/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia praca w IT
Branża elektronika IT obsługa klienta telekomunikacja
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 19.09.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

O firmie

Anwim S.A. to jedna z największych, niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce i operator najdynamiczniej rozwijającej się sieci stacji paliw MOYA.

Zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i obsługa zgłoszeń telefonicznych oraz ich realizacja
  • Rejestracja i obsługa zgłoszeń w systemie ticketowym
  • Zdalne wsparcie dla pracowników i klientów w problemach technicznych związanych z systemami, oprogramowaniem i sprzętem biurowym
  • Zlecanie prac oraz współpraca z dostawcami zewnętrznymi w celu naprawy i utrzymania systemów
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów oraz udzielanie informacji dotyczących korzystania z systemów i aplikacji
  • Instalacja, konfiguracja oraz utrzymanie jednostek z systemami Windows i oprogramowaniem klienckim
  • Monitorowanie działania systemów oraz usuwanie awarii

Wymagania

  • Czynna własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia (warunek konieczny).
  • Co najmniej wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne (telekomunikacja, elektronika lub pokrewne) lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (Service Desk / wsparcie techniczne).
  • Podstawowa wiedza z zakresu informatyki: stacje robocze, systemy informatyczne, drukarki
  • Znajomość systemów operacyjnych MS Windows
  • Podstawowa znajomość protokołu TCP/IP oraz baz SQL
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym (24h/7 dni w tygodniu)
  • Zaangażowanie i kreatywność oraz w działaniu
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość systemów Jira/Confluence
  • Znajomość specyfiki pracy stacji paliw
  • Doświadczenie z oprogramowaniem typu Retail

Pracodawca oferuje

  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • Szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym
  • Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy
  • Benefity pozapłacowe:
    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • owoce
    • brak dress code’u
    • kawa / herbata
    • program rekomendacji pracowników

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać przez stronę internetową.

Anwim S.A.
ul. Stańczyka 3
01-237 Warszawa
Nip: 5270011878