Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Młodszy konstruktor z j.niemieckim
Numer referencyjny 101St/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia staż
Branża budowa maszyn mechanika motoryzacja obsługa klienta
Wymiar etatu niepełny bądź pełny
Ważne do 03.12.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

O firmie

Endego to przede wszystkim ludzie.
W Endego jesteśmy dumni z tworzenia kompleksowych rozwiązań inżynierskich, które wyznaczają standardy w branży. Nasza specjalizacja obejmuje sektory: motoryzacyjny, kolejowy, rolniczy, pojazdów ciężkich, pojazdów użytkowych (jak autobusy), oraz dodatkowo sektory: medyczny czy AGD. Jako firma z polskimi korzeniami, mamy siedem oddziałów w Polsce, z główną siedzibą w Krakowie; a także biuro w Monachium i Rumunii.

Kultura organizacyjna Endego opiera się na otwartości i budowaniu partnerskich relacji. Wierzymy, że sukces osiąga się przez współpracę i komunikację, co odzwierciedla się w naszym codziennym działaniu. Z dumą możemy powiedzieć, że Endego to miejsce, gdzie na pierwszym planie są ludzie.

Załoga firmy to obecnie 300 wykwalifikowanych specjalistów, zarówno inżynierów i inżynierek, jak i ekspertów i ekspertek w innych dziedzinach. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, a nasz zespół stale się powiększa.

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie dokumentacji 3D i rysunków 2D zgodnie z projektem;
  • Tworzenie elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego;
  • Wsparcie zespołu konstruktorów w bieżących pracach projektowych;
  • Walidacja części konstrukcyjnych na podstawie wymagań klienta.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe na Wydziale Mechanicznym lub pokrewnym;
  • Dyspozycyjność min. 30h/tyg;
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny);
  • Dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Podstawowa znajomość programu CATIA V5 i/lub NX poparta wiedzą praktyczną przy wykonywaniu projektów własnych;
  • Wiedza z zakresu budowy pojazdów;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność.

  • Udział w zróżnicowanych krajowych i międzynarodowych projektach;
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Prywatną Opiekę Medyczną (Medicover);
  • Kartę Medicover Sport;
  • Wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego;
  • Udział w programie poleceń pracowniczych;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać przez stronę internetową.

ENDEGO Sp. z.o.o.
ul. Samuela Lindego 1C
30-148 Kraków
Nip: 6772368499