Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Młodszy Inżynier Budowy
Numer referencyjny 438S/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (inżynier)
Branża budownictwo
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 26.09.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

Zakres obowiązków

  • Pomoc Kierownika Budowy w monitorowaniu postępów, przestrzeganiu projektów i standardów jakości
  • Składanie zamówień na materiały, nadzór nad terminami oraz rozliczanie dostaw
  • Raportowanie problemów na budowie
  • Tworzenie raportów dotyczących postępu projektów dla zarządu

Wymagania

  • Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w tej roli
  • Minimum trzeci rok studiów inżynierskich/magisterskich, możliwość pracy w trakcie ostatniego roku studiów
  • Zdolności analityczne i dobra organizacja pracy
  • Systematyczność i dokładność
  • Komunikatywność i zdolności do pracy zespołowej

Pracodawca oferuje

  • Pracę w rozwojowej grupie kapitałowej, lidera branży
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach
  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych
  • Wymagające, ale przyjazne środowisko pracy
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać przez stronę internetową.

Murapol Venture Partner S.A.
ul. Dworkowa 4
43-300 Bielsko-Biała
Nip: 5472078259