Biuro Karier
Politechniki Lubelskiej

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Młodszy Analityk
Numer referencyjny 432S/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (inżynier)
Branża administracja analiza danych IT matematyka
Wymiar etatu pełny etat, zdalnie
Ważne do 20.09.2024
Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

O firmie

Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce to ponad 1500 pracowników w Gdyni i we Wrocławiu. Firma jest częścią grupy kapitałowej banku Santander, będącego jednym z największych banków na świecie. Założony w 2008 roku oddział w Polsce realizuje wyspecjalizowane procesy operacyjne dla banków grupy Santander z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych i Polski, zapewniając ciągłe doskonalenie i optymalizację.

Niezależnie czy jesteś osobą na początku drogi zawodowej, czy też doświadczonym specjalistą, Santander jest idealnym miejscem dla Ciebie! Firma pomoże Ci wdrożyć się w przyjazny sposób od podstaw i znaleźć interesującą Cię specjalizację lub też zaoferować obszar pracy dopasowany do Twojego doświadczenia.

Zakres obowiązków

  • Obsługa bieżących spraw klientów banku Santander przy użyciu systemu informatycznego - operacje typu back office.

Wymagania

  • Skrupulatność i rzetelność;
  • Predyspozycje do pracy administracyjnej;
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2;
  • Swoboda w obsłudze komputera – znajomość pakietu Office;
  • Gotowość do szybkiej nauki;
  • Średnie wykształcenie.

Pracodawca oferuje

  • Rekrutację zdalną;
  • Dofinansowanie zajęć sportowych;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie nauki języków;
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi;
  • Brak dress code’u;
  • Parking dla pracowników;
  • Dodatkowe świadczenia socjalne;
  • Karty przedpłacone;
  • Program rekomendacji pracowników;
  • Inicjatywy dobroczynne;
  • Dodatkowy urlop.

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać przez stronę internetową.

Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce
ul. Łużycka 6B
81-537 Gdynia
Nip: 2040002035

Politechnika Lubelska posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod następującym numerem: 973

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17