Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Mł. specjalista/ka ds. rekrutacji i PR
Numer referencyjny 100SO/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (ogólna)
Branża marketing zarządzanie
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 30.09.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

O firmie

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości prowadzi programy rozwojowe dla młodych ludzi. Kształtuje postawy przedsiębiorcze i prospołeczne. Działając od ponad 30 lat, realizuje nieprzerwanie 2 ogólnopolskie programy: Program Stypendiów Pomostowych i Program Projektor.

W ramach pierwszego, obok wsparcia finansowego studentów, pochodzących ze wsi i małych miast, oferuje wsparcie w rozwoju kompetencji i umiejętności potrzebnych na rynku pracy i w życiu społecznym. Poprzez Program Projektor łączy aktywnych studentów, otwartych i zaangażowanych nauczycieli, ekspertów w dziedzinie innowacyjnej edukacji, aby docierać do najmniejszych zakątków Polski z autorskimi zajęciami rozwojowymi dla dzieci.

Zakres obowiązków

  • planowanie i prowadzenie rekrutacji wśród odbiorców Programu oraz realizację inicjatyw rekrutacyjnych w ramach bieżącej strategii Programu;
  • planowanie i realizacja działań z zakresu działań komunikacyjnych Programu;
  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z dziennikarzami, ośrodkami i organizacjami studenckimi oraz organizacjami społecznymi;
  • organizację działań z zakresu komunikacji marketingowej;
  • tworzenie, aktualizowanie i publikowanie treści/komunikatów na stronach internetowych, newsletterach i materiałach prasowych;
  • koordynacja pracy firm zewnętrznych (grafika, webdesign, agencje reklamowe itp.);
  • PR obsługa wszystkich działań i wydarzeń organizowanych w ramach Programu;
  • współpracę z poszczególnymi działami Programu przy realizacji działań rekrutacyjnych i PR i fundraisingowych;
  • przygotowywanie materiałów promocyjnych wykorzystywanych do promocji i rekrutacji w Programie - współpraca z grafikiem, drukarnią i agencją reklamową;
  • współpraca z zespołami ds. realizacji, ewaluacji i fundraisingu;
  • rozwijanie działań rekrutacyjnych w ramach Fundacji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe i doświadczenie w pracy związanej z marketingiem, negocjacjami lub w dziedzinach pokrewnych tj. ekonomii, public relations,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, pracy w zespole i interpersonalne;
  • zaangażowanie, kreatywność, konsekwencja w dążeniu do celu i bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • inicjatywa i kreatywność w zakresie powierzonych zadań oraz dynamizm w działaniu i odpowiedzialność za jego efekt;
  • umiejętność prezentacji, koordynacji wielu zadań w jednym czasie i metodyczne zorganizowanie pracy;
  • doświadczenie w marketingu i PR będzie dodatkowym atutem.

  • pracę z misją w stabilnej organizacji realizującej cele pożytku publicznego z ponad 30 letnim stażem;
  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę na cały etat;
  • wynagrodzenie zasadnicze (w zależności od posiadanego doświadczenia) w wysokości od 5.000 brutto (w przeliczeniu na pełny etat);
  • możliwość realizacji własnych pomysłów (firma ceni samodzielność, inicjatywę i proaktywność w działaniu);
  • możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, konferencjach) w doświadczonej i stabilnej organizacji społecznej w Polsce;
  • 3-miesięczny okres próbny, współpracę długookresową - pod koniec okresu próbnego możliwość kontynuacji dalszej współpracy.

Dokumenty aplikacyjne (CV, portfolio) należy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@projektor.org.pl

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości
Sterlinga 27/29 lok. 501
90-212 Łódź
Nip: 7251671563