Biuro Karier
Politechniki Lubelskiej

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Majster robót sanitarnych
Numer referencyjny 424S/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (inżynier)
Branża instalacje sanitarne
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 30.10.2024
Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) lubelskie

Zakres obowiązków

  • organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym
  • organizowanie, rozliczanie i ocena pracy podległych pracowników i podwykonawców
  • przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie
  • ewidencja godzin pracy pracowników i sprzętu
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie
  • współpraca z kierownictwem kontraktu
  • bieżący monitoring postępu prac

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (mile widziane: studia wyższe na kierunku - Inżyniera Środowiska)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży (w wykonawstwie lub biurze projektowym)
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
  • umiejętność kierowania podległym zespołem i bardzo dobra organizacja pracy
  • sumienność
  • odpowiedzialność
  • terminowość

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę, praca stała

Dokumenty aplikacyjne CV należy przesłać za pomoca adresu email daria.ganczarenko@strabag.com

Strabag Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 10
05-800 Pruszków
Nip: 5210421928

Politechnika Lubelska posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod następującym numerem: 973

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17