Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Kupiec / Dział Zakupów / Import
Numer referencyjny 107SO/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (ogólna)
Branża finanse zarządzanie
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 13.12.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Świdnik

O firmie

Grupa RBR S.p z o.o. - jesteśmy jednym z największych importerów i dystrybutorów yerba mate na terenie Europy. Cieszymy się pozycją lidera rodzimego rynku i mamy ogromny udział w tym, że grono sympatyków yerba mate wciąż się powiększa. Mimo to nie jesteśmy żadną korporacją z open spacem na 500 osób, a grupą ambitnych, pomysłowych i pracowitych ludzi zakochanych w Ameryce Południowej i przekuwających to w biznes. Wierzymy, że dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu w przyszłości zostaniemy największym producentem yerba mate i liderem sprzedaży internetowej.

Zakres obowiązków

  • zarządzanie procesami zakupowymi (planowanie, składanie zapytań ofertowych i zamówień, monitorowanie, organizacja dostaw)
  • wypracowywanie warunków współpracy z dostawcami - negocjowanie cen i terminów płatności
  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi partnerami biznesowymi , a także poszukiwanie nowych dostawców (czekamy na Twoją inicjatywę i pomysły!)
  • zapewnienie i utrzymanie wymaganych stanów magazynowych poprzez bieżące monitorowanie stanu zapasów, poziomu sprzedaży
  • kontrolowanie przepływu dokumentacji i ich poprawności (dostarczanie dokumentów do odpraw celnych oraz współpraca przy organizacji transportu do magazynu z firmami spedycyjnymi)
  • weryfikacja i monitoring kosztów i faktur związanych z zamówieniami
  • współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania

  • posiadasz pierwsze doświadczenie w dziale zakupów/importu/spefycji
  • lubisz zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności, a każde zadanie traktujesz jako ciekawe wyzwanie
  • pisanie e-maili czy od czasu do czasu rozmowa w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu (słówek branżowych nauczysz się przy okazji :))
  • wiesz na czym polegają negocjacje i lubisz negocjować z drugą osobą
  • cechuje Cię precyzja oraz samokontrola jakości wykonywanej pracy
  • masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • posiadasz analityczny umysł (bierzesz pod uwagę i potrafisz łączyć różne aspekty, z których wyciągasz właściwy wniosek)
  • lubisz pracować z dokumentacją
  • nie jest Ci obca obsługa komputera i pakiet Office (głównie Excel)
  • jesteś osobą, która potrafi zarządzać sobą w czasie, a także pracować w zespole

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę
  • Umowę zlecenie

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@gruparbr.pl

Grupa RBR sp. z o.o.
ul. Skośna 11B
21-040 Świdnik
Nip: 6751528590