Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Inżynier serwisu medycznego - junior
Numer referencyjny 409S/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (inżynier)
Branża elektronika elektrotechnika
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 25.10.2024
Województwo(a) dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

O firmie

United Imaging Healthcare dostarcza, opracowuje i produkuje zaawansowane, cechujące się wysokimi parametrami urządzenia do obrazowania medycznego i radioterapii oraz narzędzia wykorzystywane w naukach przyrodniczych, oferując inteligentne rozwiązania cyfrowe klientom na całym świecie. UIH tworzy dodatkową wartość dla swoich klientów, nieustannie poprawiając globalną dostępność wysokiej klasy sprzętu medycznego oraz usług w ścisłej współpracy ze szpitalami, uczelniami, instytucjami badawczymi i partnerami branżowymi.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie podstawowej oraz zaawansowanej diagnostyki urządzenia, wykonywanie okresowych przeglądów technicznych.
  • Prowadzenie instalacji urządzeń.
  • Prowadzenie dokumentacji z wykonywanych zadań.
  • Nadzór nad powierzonymi narzędziami.
  • Bezpośredni kontakt z obsługą aparatu. Prowadzenie dyskusji z Klientem, rozpoznawanie potrzeb oraz doprowadzenie do pozytywnego rozwiązania zgłoszonych problemów.
  • Nadzór nad powierzonym rejonem działań, kooperacja z działem Handlowym.
  • Przestrzeganie warunków Gwarancji oraz Kontraktów Serwisowych.
  • Współpraca z zespołem Inżynierów w zakresie rozwiązywania zagadnień technicznych

Wymagania

  • Wykształcenie w dziedzinie elektroniki lub pokrewnej (ABSOLWENT LUB STUDENT OSTATNIEGO ROKU.
  • Gotowość do podróży służbowych (60-70%).
  • Terminowość.
  • Zdolność w zakresie rozwiązywania problemów technicznych, dobra organizacja pracy i efektywność.
  • Wiedza z zakresu urządzeń medycznych (podstawy).
  • Elastyczność w kontaktach interpersonalnych, umiejętność rozpoznawania potrzeb Klienta.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę.

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres e-mail: kinga.kalaska@united-imaging.com

United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 14
02-092 Warszawa
Nip: 7010897544