Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Inżynier Rozwoju Produktu - Junior
Numer referencyjny 448S/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (inżynier)
Branża grafika inżynieria produkcji
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 11.10.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lubartów

O firmie

W Grupie Roto najważniejsi są nasi Klienci oraz technologia. Chcemy czynić budynki bardziej wygodnymi i piękniejszymi. Ludzie, którzy z nami pracują sprawiają, że wszystko jest możliwe. Od zawsze jesteśmy blisko Klienta i dzięki temu Grupa Roto stale się rozwija. Od czasu założenia firmy w roku 1935, obecnie jesteśmy przedsiębiorstwem, które generuje obroty na poziomie prawie 700 milionów Euro rocznie. Zatrudniamy około 4.500 pracowników. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym.
Dzięki technologii okuć, które poruszają okna i drzwi oraz okien dachowych i schodów, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo, inspirujemy ludzi na całym świecie.

Zakres obowiązków

  • aktywny udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych nowych i istniejących produktów Roto, na wszystkich etapach od koncepcji do wdrożenia;
  • przygotowywanie prototypów, testowanie, weryfikacja i walidacja z klientami;
  • współpraca ze wszystkimi procesami w firmie, lokalnie, międzynarodowo oraz z zewnętrznymi kontrahentami;
  • praca i nadzór nad dokumentacją techniczną 2D/3D;
  • implementacja oraz wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi do rozwiązywania problemów;
  • poszukiwania nowych, innowacyjnych rozwiązań także przy wykorzystaniu AI

Wymagania

  • zainteresowania z zakresu projektowania i modelowania 2D/3D
  • wykształcenie wyższe techniczne - zapraszamy świeżo upieczonych absolwentów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • min. podstawowa znajomość O365, Excel, PowerPoint, Planner itp.
  • analityczne myślenie
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, chęć pracy z ludźmi

Pracodawca oferuje

  • pracę stałą
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie do negocjacji

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres e-mail: rekrutacja.praca@rotofrank.com

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.
ul. Lubelska 104
21-100 Lubartów
Nip: 7140009878