Biuro Karier
Politechniki Lubelskiej

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Inżynier Elektryk
Numer referencyjny 96Z/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia praca za granicą
Branża energetyka sieci elektroenergetyczne
Wymiar etatu pełny etat, Szwecja
Ważne do 21.09.2024

O firmie

Victor Energy Sp. z o.o. to spółka-córka wiodącego na rynku kanadyjskim i europejskim dostawcy kompleksowych usług (EPC+) i specjalistycznych rozwiązań dla sektora budownictwa elektroenergetycznego. Zajmuje się wprowadzaniem innowacyjnych, wydajnych i bezpiecznych strategii budowlanych oraz wykonywaniem najbardziej wymagających projektów dla operatorów sieci przesyłowych i stacji elektroenergetycznych średnich i wysokich napięć.

Zakres obowiązków

  • wsparcie Kierownika Budowy oraz Kierownika Projektu w codziennych zadaniach w trakcie realizacji projektów na budowie,
  • kontrola prac podwykonawców,
  • współpraca z dostawcami,
  • prowadzenie biura budowy,
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej,
  • przygotowanie zamówień materiałów na potrzeby budowy.

Wymagania

  • gotowość do pracy na terenie Szwecji,
  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektroenergetycznym lub pokrewne,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność,
  • operatywność w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie w realizacji robót na stacjach WN/SN.

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • samochód służbowy i inne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na tym stanowisku.

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres e-mail: kadry@victorenergy.com

Victor Energy sp. z.o.o.
ul. Białostocka 22/21H
03-741 Warszawa
Nip: 5252751501

Politechnika Lubelska posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod następującym numerem: 973

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17