Biuro Karier
Politechniki Lubelskiej

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Inżynier Działu Sprzedaży
Numer referencyjny 439S/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (inżynier)
Branża inżynieria środowiska sprzedaż
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 30.09.2024
Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) lubelskie
Miasta Świdnik

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działu sprzedaży, pomoc i współpracę z pracownikami pracującymi w terenie. Sporządzanie ofert techniczno-handlowych, negocjowanie warunków handlowych oraz monitorowanie realizacji zamówień. Utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dostawcami. Do zadań wybranej osoby należeć będzie ciągłe poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów, rozwiązań i ich zastosowań.

Opis zadań:

  • analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą,
  • przygotowanie doborów oraz wyceny urządzeń Biocent,
  • wysłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • kontakt z klientem,
  • analiza techniczna oraz cenowa ofert poddostawców,
  • komunikacja telefoniczna i mailowa z dostawcami i klientami w zakresie doprecyzowania oferty.

Wymaganie

  • Wykształcenie wyższe techniczne: inżynieria środowiska,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie wykonywania wyceny urządzeń wod-kan.,
  • Praktyczna znajomość obsługi programu AtoCAD,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Excel,
  • Umiejętność współpracy w zespole, umiejętności analityczne, skrupulatność i dobra organizacja pracy.

Pracodawca oferuje

  • Bezpieczeństwo w zatrudnieniu, stałą umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Narzędzia pracy: służbowy telefon do użytku prywatnego,
  • Pełną wyzwań pracę w kreatywnym zespole profesjonalistów, możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i pracę z profesjonalistami,
  • Dołączenie do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska,
  • Niepowtarzalną atmosferę, przyjazną współpracę z zespołem,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia pracowników i ich rodzin, dofinansowanie do karty multisport, dofinansowanie do pakietu medycznego PZU,
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Twoich urodzin,
  • Firma wspiera work-life balance, imprezy integracyjne dla pracowników, wyposażoną kuchnie z aromatyczną kawą.

Prosimy aplikować bezpośrednio poprzez zakładkę kariera: https://biocent.com.pl/kariera/inzynier-dzialu-sprzedazy

BIOCENT S.A.
ul. Mełgiewska 59
21-040 Świdnik
Nip: 7133125566

Politechnika Lubelska posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod następującym numerem: 973

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17