Biuro Karier
Politechniki Lubelskiej

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Inżynier ds koordynacji dokumentacji projektowej
Numer referencyjny 426S/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (inżynier)
Branża budownictwo
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 31.10.2024
Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

Zakres obowiązków

  • koordynacja pracy zespołu projektowego
  • kompletowanie dokumentacji
  • kontrola harmonogramu prac projektowych
  • wspomaganie prac projektowych

Wymagania

  • wyższe techniczne
  • znajomość ms office, norma, cad,

Pracodawca oferuje

  • umowa etatowa lub podejście elastyczne w przypadku studentów dziennych i zaocznych

Dokumenty aplikacyjne CV należy przesłać za pomocą adresu e-mail: biuro@erigo-eu.eu

ERIGO Sp. z o.o.
Turystyczna 44 H
20-207 Lublin
Nip: 8621645944

Politechnika Lubelska posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod następującym numerem: 973

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17