Biuro Karier
Politechniki Lubelskiej

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Inżynier Budowy
Numer referencyjny 388S/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (inżynier)
Branża budownictwo
Wymiar etatu pełny etat
Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami oraz obowiązującym prawem,
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem,
  • Zlecanie robót podwykonawcom,
  • Wykonywanie robót budowlanych zgodnie z przyjętym budżetem,
  • Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie,
  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie,
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników,
  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.

Wymagania

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych i pracy w delegacji,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Motywacja i proaktywne nastawienie,
  • Chęć nauki i rozwoju zawodowego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowymi atutami będą

  • Znajomość oprogramowania MS Office, CAD,
  • Znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do szkoleń i studiów.

CV należy wysyłać za pomocą LINKU

AB Industry S.A.
ul. Wojska Polskiego 7
08-850 Macierzysz
Nip: 1181915731

Politechnika Lubelska posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod następującym numerem: 973

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17