Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Inżynier budowy
Numer referencyjny 348S/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (inżynier)
Branża budownictwo inżynieria środowiska
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 30.09.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

O firmie

MTM NOWUM SP. Z O.O. specjalizujemy się w projektowaniu i budowie sieci gazowych, średniego i wysokiego ciśnienia, zespołów gazowych oraz Stacji gazowych redukcyjno-pomiarowych I0 i II0. Wykwalifikowana kadra techniczna naszej firmy posiada uprawnienia do projektowania i kierowania robotami branży sanitarnej.

Zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy
  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy;
  • gromadzenie dokumentacji fachowej – m.in. aprobaty, atesty, badania jakościowe, certyfikaty, powykonawczej, fotograficznej;
  • sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów;
  • nadzorowanie brygad roboczych;
  • przygotowanie dokumentacji technicznej kontraktu;
  • zarządzanie wykorzystaniem zasobów sprzętowych;
  • nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (inżyniera środowiska/budownictwo)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCad
  • znajomość procesu budowlanego
  • zaangażowanie oraz chęć do pracy
  • prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę - wynagrodzenia 6000-9000 zł

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres e-mail: info@mtmnowum.pl

MTM NOWUM Sp. z o.o.
ul. Krężnicka 135B
20-518 Lublin
Nip: 7131000375