Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Elektryk
Numer referencyjny 4D/2024/2025
Rodzaj zatrudnienia praca dodatkowa/czasowa
Branża elektryka
Wymiar etatu praca dodatkowa/czasowa
Ważne do 31.12.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

Zakres obowiązków

  • montaż i konfiguracja systemów elektrycznych
  • wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • łączenie przewodów elektrycznych
  • montaż rozdzielnic i urządzeń
  • podłączanie instalacji elektrycznych do rozdzielni
  • montaż opraw oświetleniowych
  • montaż osprzętu elektrycznego
  • prace ziemne
  • okablowywanie wszelkich instalacji elektrycznych
  • podłączanie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych
  • montaż tras kablowych
  • obsługa narzędzi elektro-mechanicznych
  • przeprowadzanie testów i serwisowanie urządzeń
  • wykonywanie prac remontowych, konserwatorskich, a także przeglądów okresowych
  • zapewnianie kompatybilności i bezpieczeństwa systemów elektrycznych
  • kontrolowanie jakości wykonywanych prac, w tym kontrolowanie funkcjonalności instalacji, usuwanie usterek
  • przygotowywanie do odbioru i uruchomienia instalacji elektrycznych
  • wykonywanie pomiarów pomontażowych (odbiorczych) instalacji elektrycznych
  • wykonywanie drobnych prac montersko-ślusarskich i budowlanych w trakcie realizacji prac instalatorskich (poinstalacyjnych)

Wymagania

  • pracowitość i uczciwość
  • dyspozycyjność
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • uprawnienia elektryczne SEP
  • doświadczenie w pracy elektryka

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie

Dokuemnty aplikacyjne CV należy przesłać za pomocą adresu email hr@domatiq.pl

Domatiq Sp. z o.o.
al. Kraśnicka 31 lok. 504
20-718 Lublin
Nip: 7123396022