Nazwa stanowiska Elektromonter Liniowy (bez wymaganego doświadczenia)
Numer referencyjny 95Z/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia praca za granicą
Branża energetyka sieci elektroenergetyczne
Wymiar etatu pełny etat, Szwecja oraz Polska
Ważne do 21.09.2024

O firmie

Victor Energy Sp. z o.o. to spółka-córka wiodącego na rynku kanadyjskim i europejskim dostawcy kompleksowych usług (EPC+) i specjalistycznych rozwiązań dla sektora budownictwa elektroenergetycznego. Zajmuje się wprowadzaniem innowacyjnych, wydajnych i bezpiecznych strategii budowlanych oraz wykonywaniem najbardziej wymagających projektów dla operatorów sieci przesyłowych i stacji elektroenergetycznych średnich i wysokich napięć.

Zakres obowiązków

  • praca na terenie Szwecji w systemie 3/1 (3 tygodnie w Szwecji, 1 tydzień wolny w Polsce),
  • praca przy naciągach sieci WN i NN.

Wymagania

  • gotowość do pracy na terenie Szwecji,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości minimum do 3 m i pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych,
  • umiejętność pracy w zespole i dobra komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy na wysokości lub w sektorze budowlanym,
  • prawo jazdy kat. B lub kat. C,
  • wykształcenie zawodowe/średnie o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym lub pokrewne,
  • uprawnienia na HDS, podnośniki koszowe, wciągniki, hamowniki,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych.

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę,
  • oddelegowanie (A1) do Szwecji,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • zapewniony pełen pakiet relokacyjny.

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres e-mail: kadry@victorenergy.com

Victor Energy sp. z.o.o.
ul. Białostocka 22/21H
03-741 Warszawa
Nip: 5252751501