Nazwa stanowiska Asystent projektanta w specjalności drogowej
Numer referencyjny 450S/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (inżynier)
Branża budownictwo drogowe
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 20.10.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

O firmie

TRASA-Usługi Projektowe Jerzy Kaliszuk - firma realizująca projekty w zakresie branży drogowej na terenie miasta Lublin. W tym celu tworząca zespól, który będzie przygotowywał dokumentacje projektowe.

Zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w procesie wykonywania dokumentacji projektowej

Wymagania

  • Wyksztalcenie wyższe o kierunku drogi
  • Znajomość programu Civil 3D

Pracodawca oferuje

  • Umowę na czas nieokreślony

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres e-mail: trasa_jk@wp.pl

TRASA - Usługi Projektowe Jerzy Kaliszuk
ul. Wiktoryn 4
20-147 Lublin
Nip: 8211234199