Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Asystent Działu księgowości
Numer referencyjny 7UC/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa cywilnoprawna (dzieło, zlecenie)
Branża finanse
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 30.09.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

Zakres obowiązków

  • Sprawdzanie rejestrów księgowych i VAT
  • Układanie dokumentów wg standardów przyjętych w firmie
  • Nadzór nad jakością danych
  • Wdrażanie standardów do zbierania i przechowywania danych
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie

Wymagania

  • Chcesz poznać zasady pełnej rachunkowości i zdobyć doświadczenie w Dziale księgowości
  • Masz status studenta
  • Odnajdujesz się w pracy w zespole
  • Potrafisz organizować pracę własną
  • Jesteś osobą komunikatywną i zaangażowaną

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (praca przez 5 dni w tygodniu). Start: 1 października
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w środowisku krajowym i międzynarodowym
  • Miejsce do którego przychodzi się chętnie, bo jesteśmy zgranym zespołem :)

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres e-mail: rekrutacje@mastermediafood.com z dopiskiem: Rekrutacja – Asystent Działu księgowości.

Klauzula o ochronie danych osobowych do umieszczenia w CV kandydata: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych Mastermedia sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie (adres: ul. Gęsia 3, 20-719 Lublin, Polska). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie danych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie art. 221 §1 Kodeksu Pracy Mam świadomość, że udzielona zgoda może być odwołana przeze mnie w każdym czasie.”

Mastermedia Sp. z o.o.
ul. Tokarska 20
20-210 Lublin
Nip: 7120155884