Biuro Karier
Politechniki Lubelskiej

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Asystent/asystentka projektanta
Numer referencyjny 54P/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia praktyki
Branża budownictwo
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 12.11.2024
Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

 

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

 

Wymagania

  • Student/studentka ostatnich lat kierunku Budownictwo

 

Pracodawca oferuje

  • Do uzgodnienia - zgodnie z umiejętnościami i doświadczeniem

 

Dokumenty aplikacyjne (CV, List motywacyjny) należy przesłać na adres e-mail: kwajda.ap@gmail.com 

 

Adaptacje Lublin
ul. Fabryczna 2
20-301 Lublin
Nip: 9211971337

Politechnika Lubelska posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod następującym numerem: 973

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17