Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Analityk finansowy - płatny staż
Numer referencyjny 97St/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia staż
Branża analiza danych bankowość finanse
Wymiar etatu pełny etat lub niepełny (do uzgodnienia)
Ważne do 14.10.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

Zakład OPmobility (dawniej Plastic Omnium Auto Inergy Poland) w Lublinie jest częścią międzynarodowego koncernu OPmobility. Zajmujemy się produkcją systemów paliwowych oraz systemów SCR (selective catalictic reduction) i modułów ADM związanych z kontrolą emisji zanieczyszczeń dla kluczowych koncernów motoryzacyjnych takich jak Volkswagen Group, General Motors, PSA, RSA, Ford czy Chrysler. W Lublinie zlokalizowane jest również biuro konstrukcyjne, zajmujące się projektowaniem naszych wyrobów, a także dział konstrukcji maszyn przemysłowych i oprzyrządowania specjalnego. Lubelski zakład OPmobility powstał w 1999 roku. Dynamiczny rozwój od 2012 roku zarówno produkcji jak i struktur spowodował, że jest to obecnie jeden z największych zakładów w Grupie zatrudniający ponad 500 pracowników.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie regularnych raportów analitycznych dotyczących wybranych obszarów firmy
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca finansowego
  • Udział w procesie budżetowania, planowania i prognozowania finansowego w obszarze: sprzedaży, rachunku wyników
  • Comiesięczna kontrola realizacji odchyleń od planów, w tym analiza oraz wsparcie w aktywnym poszukiwaniu rozwiązań optymalizacyjnych
  • Udział w przygotowywaniu miesięcznych, kwartalnych i rocznych planów i raportów do centrali spółki
  • Podstawowe zarządzanie masterdata w systemie SAP

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (lub w trakcie studiów) w zakresie finansów lub ekonomii (preferowani studenci studiów zaocznych)
  • Zaawansowana znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie  komunikatywnym – warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność pracy z dużą ilością danych
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność, precyzja oraz umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność
  • Mile widziana znajomość programu SAP

Pracodawca oferuje:

  • Płatny staż z wynagrodzeniem zależnym od Twojego doświadczenia
  • Możliwość realizacji stażu w pełnym/niepełnym wymiarze czasu pracy (do uzgodnienia)
  • Umowę o pracę, w oparciu o zatrudnienie poprzez agencję pracy tymczasowej
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Pracę w miłej atmosferze, w międzynarodowym środowisku

CV należy przesłać bepośrednio do pracodawcy na adres mailowy: rekrutacja.lublin@opmobility.com

Plastic Omnium Auto Inergy Poland Sp. z o.o.
ul. Budowlana 28
20-469 Lublin
Nip: 9511878895