Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Analityk finansowy - płatny staż
Numer referencyjny 95St/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia staż
Branża finanse zarządzanie
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 06.10.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Lublin

O firmie

Zakład Plastic Omnium Auto Inergy Poland w Lublinie jest częścią międzynarodowego koncernu OP Mobility Zajmujemy się produkcją systemów paliwowych oraz systemów SCR (selective catalictic reduction) i modułów ADM związanych z kontrolą emisji zanieczyszczeń dla kluczowych koncernów motoryzacyjnych
Lubelski zakład OPmobility powstał w 1999 roku. Dynamiczny rozwój od 2012 roku zarówno produkcji jak i struktur spowodował, że jest to obecnie jeden z największych zakładów w Grupie zatrudniający ponad 500 pracowników.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie regularnych raportów analitycznych dotyczących wybranych obszarów firmy
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca finansowego
  • Udział w procesie budżetowania, planowania i prognozowania finansowego w obszarze: sprzedaży, rachunku wyników
  • Comiesięczna kontrola realizacji odchyleń od planów, w tym analiza oraz wsparcie w aktywnym poszukiwaniu rozwiązań optymalizacyjnych
  • Udział w przygotowywaniu miesięcznych, kwartalnych i rocznych planów i raportów do centrali spółki
  • Podstawowe zarządzanie masterdata w systemie SAP

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie (lub w trakcie studiów) w zakresie finansów lub ekonomii (preferowani studenci studiów zaocznych)
  • Zaawansowana znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność pracy z dużą ilością danych
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność, precyzja oraz umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność
  • Mile widziana znajomość programu SAP

  • Płatny staż z wynagrodzeniem zależnym od Twojego doświadczenia
  • Możliwość realizacji stażu w pełnym/niepełnym wymiarze czasu pracy (do uzgodnienia)
  • Umowę o pracę, w oparciu o zatrudnienie poprzez agencję pracy tymczasowej
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Pracę w miłej atmosferze, w międzynarodowym środowisku

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres e-mail: rekrutacja.lublin@opmobility.com

Plastic Omnium Auto Inergy Poland Sp. z o.o.
ul. Budowlana 28
20-469 Lublin
Nip: 9511878895