Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Administrator ds. Gwarancji
Numer referencyjny 437S/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę (inżynier)
Branża budowa maszyn mechanika
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 30.09.2024
Województwo(a) lubelskie
Miasta Świdnik

O firmie

PHU ROLMAX Autoryzowany Dealer Marki New Holland, zajmujący się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych.

Zakres obowiązków

  • Rozliczanie napraw gwarancyjnych z producentem
  • Obieg dokumentów, wystawianie faktur
  • Wsparcie w pracach administracyjno-biurowych
  • Prowadzenie dokumentacji napraw w ramach gwarancji
  • Współpraca w zakresie obsługi gwarancyjnej Klientów
  • Koordynacja kampanii producenta
  • Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza techniczna z zakresu budowy pojazdów
  • Komunikatywność i umiejętność prowadzenia rozmów z Klientami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Obsługa komputera, pakietu MS Office

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia specjalistyczne

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać przez stronę internetową.

PHU Rolmax
ul. Piasecka 208
21-040 Świdnik
Nip: 7131877115