Ruszył nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2027

34292076a314a6e518b9.png

Ministerstwo Spraw Zagranicznych uruchomiło tegoroczny nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną. Zbieranie zgłoszeń potrwa do 31 sierpnia. 

Aplikacja dyplomatyczno-konsularna jest jedną z głównych ścieżek wejścia do polskiej służby zagranicznej. To propozycja dla osób, które interesują się światem, znają języki obce, chcą pracować dla Polski i rozważają karierę w dyplomacji.

Szczegółowe informacje o naborze, wymaganiach formalnych oraz zasadach aplikowania dostępne są pod adresem: Nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2027 (ADK 2027) - Ministerstwo Spraw Zagranicznych - Portal Gov.pl

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17