Ministerstwo Spraw Zagranicznych uruchomiło tegoroczny nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną. Zbieranie zgłoszeń potrwa do 31 sierpnia.
Aplikacja dyplomatyczno-konsularna jest jedną z głównych ścieżek wejścia do polskiej służby zagranicznej. To propozycja dla osób, które interesują się światem, znają języki obce, chcą pracować dla Polski i rozważają karierę w dyplomacji.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Lubelskiej" POWR.03.05.00-00-Z036/17