Program stażowy GET dla inżynierów w AkzoNobel

 

program_get_akzonobel_2025.jpg

 

Rozpocznij swoją inżynierską przygodę z AkzoNobel!

AkzoNobel jest globalnym liderem w branży chemicznej, znanym z marek takich jak Dulux, Sadolin, Sikkens i Hammerite. Działamy w ponad 150 krajach, specjalizując się w produkcji farb dekoracyjnych i powłok przemysłowych dla różnych sektorów, m.in. budownictwa, transportu i elektroniki. Tworzymy środowisko pracy oparte na szacunku, otwartości i innowacji, oferując możliwość rozwoju w dynamicznej, międzynarodowej organizacji.

Graduate Engineering Trainee (GET) to 2-letni program rozwojowy dla ambitnych młodych inżynierów, którzy chcą zdobywać doświadczenie w nowoczesnych fabrykach w Polsce i za granicą. Program realizowany jest w kilku fabrykach AkzoNobel w Europie i przygotowuje uczestników do pełnienia kluczowych ról w międzynarodowych strukturach firmy.

Jeśli chcesz zdobywać doświadczenie w obszarze produkcji, planowania, technologii lub utrzymanie ruchu – program GET to idealna ścieżka dla Ciebie!

  • Międzynarodowe środowisko
  • Przygotowanie do ról menedżerskich i eksperckich
  • Dynamiczny rozwój w firmie, będącej liderem w braży chemicznej

Oprócz cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku produkcyjnym, otrzymasz indywidualny plan rozwoju, dopasowany do Twoich talentów i ambicji. Będziesz pracować nad różnorodnymi projektami – od inwestycji, przez optymalizację procesów, po wdrożenia nowych technologii – współpracując z doświadczonymi ekspertami z branży.

Po ukończeniu programu GET otrzymasz ofertę stałej pracy, dopasowaną do Twoich umiejętności, ambicji i kierunku rozwoju. Dołączysz do zespołu ekspertów w jednej z nowoczesnych fabryk AkzoNobel w Europie, gdzie będziesz mieć realny wpływ na przyszłość branży chemicznej.

Program GET to nie tylko staż – to Twoja przepustka do międzynarodowej kariery!

Nie zwlekaj i aplikuj już dziś!  https://careers.akzonobel.com/job-invite/45328/

Farby przyszłości tworzą ludzie z wizją! 

  

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17