Jubileuszowa edycja programu Tech Leaders Polska

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

wez_udzial_w_tl_-_polska-2.png

Kobiety wzmacniają branżę IT. Jubileuszowa edycja programu Tech Leaders Polska otwiera przed nimi nowe możliwości 

Już po raz 10. kobiety zmotywowane, aby rozwijać się w nowych technologiach, będą miały okazję skorzystać z profesjonalnego programu mentoringowego. Ekspertki i eksperci skupieni wokół społeczności Women in Technology Poland intensywnie przygotowują jubileuszową edycję projektu, który przez dekadę wspierał rozwój setek kobiet w branży IT.

Rekrutacja do programu rusza już 8 stycznia 2025 roku. 

Pasjonatki programowania, user experience, sztucznej inteligencji, zarządzania projektami czy prowadzenia biznesu będą mogły przez cztery miesiące rozwijać się pod okiem uznanych mentorek i mentorów. Jubileuszowa edycja to okazja, by świętować dekadę inspirujących historii pozytywnych zmian zawodowych i osobistych. 

Unikalna przestrzeń rozwoju 

Ogromną siłą i wartością Tech Leaders jest stworzenie kobietom – niezależnie od ich wieku i dotychczasowych doświadczeń – przestrzeni do zdobywania wiedzy i podnoszenia swoich kompetencji zawodowych. W realizacji celów uczestniczki wspierają uznani specjaliści z branży IT i nowych technologii. 

Oprócz indywidualnych sesji mentoringowych jeden na jeden, podopieczne mają dostęp do warsztatów Mentors4People oraz konsultacji z ekspertkami HR. Dzięki temu Tech Leaders jest jednym z największych, bezpłatnych programów mentoringowych w Polsce. 

Jak dołączyć? 

Projekt potrwa od lutego do czerwca 2025 roku, a formularz rekrutacyjny dla uczestniczek zostanie udostępniony na stronie www.techleaders.eu --- 8 stycznia 2025 roku. Zgłoszenia będą przyjmowane do 17 stycznia 2025 roku.
Program wystartuje 17 lutego i potrwa do 17 czerwca 2025 roku. 

W tegorocznej edycji uczestniczki będą mogły skorzystać z doświadczenia i wiedzy wybitnych specjalistów z wybranych dziedzin branży IT. Mentorzy i mentorki samodzielnie wybiorą swoje mentees spośród aplikacji, co pozwoli na precyzyjne dopasowanie par do obszarów specjalizacji. 

 

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17