Biuro Karier i Współpracy
z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym
Politechniki Lubelskiej

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Płatny program rozwojowy PZL-Świdnik
Numer referencyjny 63St/2023/2024
Rodzaj zatrudnienia staż
Branża budowa maszyn elektrotechnika fizyka inżynieria produkcji matematyka mechanika mechatronika
Wymiar etatu pełny etat
Ważne do 16.06.2024
Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) lubelskie
Miasta Świdnik

O firmie

Od 2010r. WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO „PZL-Świdnik” Spółka Akcyjna jest częścią międzynarodowego zespołu Leonardo – Grupy działającej w dziedzinach lotnictwa, kosmonautyki oraz obronności i bezpieczeństwa. Obecność na światowych rynkach wymaga od nas nie tylko najwyższego zaawansowania technologicznego, ale również budowania, a następnie utrzymywania, bliskich relacji z klientem poprzez cały cykl życia naszych produktów. Jestest kluczowym integratorem polskiego sektora lotniczego. Na kartach historii lotnictwa zapisała się jako jedyny producent śmigłowców polskiej konstrukcji, a 70-letnia obecność w branży lotniczej zaowocowała wyprodukowaniem 7400 śmigłowców i dostarczeniem ich do klientów w ponad 40 krajach na całym świecie. Obecnie rozwija się jako Centrum Doskonałości Struktur Lotniczych, dysponując pełną zdolnością przemysłową w tym zakresie i ściśle współpracuje z innymi zakładami Grupy.

Zakres obowiązków

Chciałbyś zacząć praktycznie projektować w CatiaV5?

Interesuje Cię tematyka branży lotniczej?

Chciałbyś podszkolić swój techniczny angielski?

A przede wszystkim….

Chciałbyś rozpocząć swoją karierę zawodową w PZL-Świdnik w jednym z obszarów technicznych?

PZL-Świdnik oferuje specjalnie przygotowany program szkoleniowy, dzięki któremu poznasz świat konstrukcji maszyn, nauczysz się projektować w Catia V5 oraz rozwiniesz techniczny język angielski.

Wymagania

  • Absolwenci lub studenci ostatniego roku studiów technicznych (m.in. Matematyka, Fizyka, Mechatronika, Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn, Elektrotechnika, Edukacja techniczno-informatyczna),
  • Ogólna wiedza techniczna,
  • Zdolności analityczne i ukierunkowanie na przedmioty ścisłe,
    Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Pracodawca oferuje

  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu umowy zlecenia na czas trwania programu (około 2 miesiące od lipca),
  • Zatrudnienie po zakończeniu programu na umowę o pracę.

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać przez stronę internetową.

Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego "PZL - Świdnik" S. A.
Aleja Lotników Polskich 1,
21-045 Świdnik
Nip: 7130005502

Politechnika Lubelska posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod następującym numerem: 973

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17